Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rower.
#1
Witam serdecznie , postanowiłem spełnić marzenie mojego życia. Marzyłem o tym już od bardzo wielu lat. Bo to marzenie jeszcze z czasów mojego dzieciństwa. Wtedy to było marzenie wszystkich chłopców i pewnej części dziewczynek. Ale niestety moich rodziców, tak jak rodziców większości moich przyjaciół i znajomych nie było stać na spełnienie tego marzenia, bo zawsze były ważniejsze i większe wydatki . Ale nie powiedziałem co było i jest moim marzeniem, mianowicie był to i jest rower szosowy. Przecież rowery szosowe , były kiedyś czymś co świadczyło o bogactwie i dostatku danej rodziny. A przynajmniej dostatku u dzieci. Ja po wielu latach postanowiłem kupić sobie taki rower czy to nie jest przesada ? Jak myślicie? Mam już dwa inne rowery. Czekam na wasze opinie. Pozdrawiam was serdecznie i ciepło.
Odpowiedz
#2
Hej, ja też praktycznie przez całe życie marzyłam o rowerze szosowym. Kiedyś szosówka to było coś Uśmiech
Odpowiedz
#3
Masz rację , tata mojego kolegi, załatwiał rowery szosowe , bo przecież nie były tak dostępne jak dzisiaj. Ale wracajmy do tematu czy powinienem spełnić swoje marzenie? Czy może lepiej wydać te pieniądze w inny sposób ?
Odpowiedz
#4
Powiem Ci jak ja bym postąpiła. Ja na twoim miejscu kupiłabym ten rower szosowy. Takie spełnienie marzenia z dzieciństwa z cała pewnością poprawi Ci samopoczucie . Będziesz miał poczucie spełnienia . Ja przynajmniej tak miałam. Całe dzieciństwo marzyłam o posiadaniu w domku kota. Kiedy zamieszkałam po studiach sama , pierwszą sprawą jaką załatwiłam było przygarnięcie ze schroniska bezdomnego kota. Ten kot towarzysz mi do dzisiaj. Pamiętaj, że pieniądze są tylko rzeczą nabytą a t co za nie kupimy , może pomóc spełnić nasze marzenia.
Odpowiedz
#5
Masz rację to w końcu tylko pieniądze i nie ma co za bardzo się zastanawiać nad ich wydaniem. Będę spokojnie żył dalej bez tych kilkuset złotych. Spełnione marzenia są przecież bezcenne Uśmiech Już dzwoniłem do mojego przyjaciela i umówiliśmy się na weekendowy zakup roweru dla mnie. W końcu spełnię to o czym tak długo marzyłem . Do zobaczenia na forum. Dziękuję ślicznie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

adwokat rozwód poznań

roznoszenie ulotek gdynia