Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym jest tajemniczo brzmiący zabieg oxybrazja ? Czy ktoś wie coś na ten temat ?
#1
Dzień dobry , dzisiaj jadąc komunikacją miejską. A w zasadzie stojąc w komunikacji miejskiej z racji na tragiczne warunki na drogach w autobusie rozpoczęły się dyskusje. Nie tylko na temat nieodśnieżenia miasta i braku odpowiedzialności służb za zaistniałą sytuację. Jedna z kobiet stojących w pobliżu mojej osoby opowiadała jaki to cudowny zabieg. Jakie korzyści jej przyniósł. Jak dla mnie sama nazwa brzmi jak z filmu science fiction Uśmiech  te kobiety tak interesująco rozmawiały na ten temat, że sam postanowiłem dowiedzieć się czegoś więcej , na temat oxybrazji. Jeśli coś wiecie to proszę opiszcie jak wygląda i przebiega taki zabieg.
Odpowiedz
#2
Hej tak się składa, że ja troszkę wiem na ten temat. Bo mam przyjaciółkę która jest kosmetyczką. Ta oxybrazja Wrocław to rodzaj peelingu mechanicznego „na mokro”, gdzie czynnikiem złuszczającym jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej i powietrza, emitowany przez urządzenie. W zabiegu wykorzystuje się jako materiał ścierny sól fizjologiczną oraz powietrze. Sól fizjologiczna to sterylny roztwór chlorku sodu w wodzie (0,9%) o stężeniu identycznym ze stężeniem płynów ustrojowych w organizmie ludzkim. Jest substancją neutralną dla organizmu i nie alergizuje. W zabiegu oxybrazji daje efekty nawilżenia, zmiękczenia i wygładzenia skóry. Drugą substancją jest powietrze z 21% zawartością życiodajnego tlenu o właściwościach dezynfekcyjnych.Zabieg wykonuje się w celu oczyszczenia, wygładzenia powierzchni skóry, spłycenia zmarszczek i zmniejszenia widoczności porów oraz plam pigmentacyjnych pojawiających się przy fotostarzeniu. Polecany jest dla skór potrzebujących dotleniania, a więc jest idealny dla tzw. cer palaczy. Zabieg można wykonać w serii lub jako jednorazowy zabieg „bankietowy”. Jeżeli chodzi o serię, to jest to standardowo 1 zabieg tygodniowo w liczbie od 3 do ok. 6 – 7 lub do osiągnięcia zadowalającego efektu kosmetycznego.
Odpowiedz
#3
A orientujesz się może co do ceny takiego jednego zabiegu ?
Odpowiedz
#4
Najtańsza opcja to zabieg zaczynający się już od stu złotych w górę. Cena zabiegu zależy od powierzchni zabiegu twarz to około 100-120 zł Szyja ok. 90 zł . Ale wszystko zależy od danego gabinetu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

adwokat rozwód poznań

roznoszenie ulotek gdynia